Події та заходи Віалек

on-line

8

липня 2020

GEP не gap. Доречне застосування Належної Інженерної Практики на підприємстві

Інженерні системи, приміщення та обладнання мають важливе значення для підтвердження відповідності правилам GMP. GMP дає основи і загальну інформацію в поводженні з приміщеннями, системами і обладнанням. А диявол, як відомо, в дрібницях. З цими дрібницями нам допомагає розібратися підхід GEP.
В ході вебінару будуть обговорюватися вимоги нормативних документів і очікування міжнародних організацій (ISPE, IEST, WHO і ін.), Практичні аспекти життєвого циклу обладнання та систем. В даному вебінарі Ви почуєте і побачите всі міфи і страхи, якими просякнутий світ технічних служб на фармацевтичному підприємстві. Розглянемо приклади GEP через «не можу» і приклади кращих практик використання GEP на фармпідприємстві. В ході вебінару ми постараємося відповісти на питання як GEP з міфічного ресурс витратного gap`а перевести в помічники для технічних служб і забезпечення якості фармацевтичного підприємства.

on-line

9

липня 2020

Тонкошарова хроматографія (ТШХ). Оснащення і техніка проведення. Частина 1

Вебинар проводит специалист, кандидат фармацевтических наук с многолетним опытом работы в исследовательской лаборатории по разработке новых лекарственных средств одной из крупнейших фармацевтических компаний мира. Материалы вебинара включают в себя большое количество практических ситуаций и снабжены иллюстративным материалом. 
Знания и методология,  полученные на данном вебинаре, дадут возможность специалистам лабораторий:
1) повысить квалификацию и личную эффективность как специалиста;
2) существенно сократить затраты времени на разработку и оптимизацию аналитической методики методом ТСХ
3) снизить процент ошибок и брака, что позволит существенно снизить затраты на повторное выполнение работы
4) значительно сэкономить средства, связанные с приобретением дорогостоящих пластин для тонкослойной хроматографии (ТСХ).
5) снизить расход дорогостоящих органических растворителей, применяемых для приготовления элюентов